Nabór grantów w LGD "Kraina Nafty" na rozwój firmy!

Kategoria: Dla firm Opublikowano: poniedziałek, 14 maj 2018 Justyna Zimny-Frużyńska

Jeśli znacie przedsiębiorców, którzy szukają konkursów w których mogliby otrzymać granty na rozój firmy to koniecznie dajcie im znać o naborze w LGD Kraina Nafty. 

Add a comment

Czytaj więcej: Nabór grantów w LGD "Kraina Nafty" na rozwój firmy!

Dotację na założenie własnej firmy w Krośnie i okolicach

Powiatowa Rady Rynku Pracy w Krośnie zaplanował podział środków Funduszu Pracy na finansowanie w 2018 roku. Łącznie 65 osób może otrzymać dotację na założenie firmy (20 000 zł).

Add a comment

Czytaj więcej: Dotację na założenie własnej firmy w Krośnie i okolicach

Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego

Zakres Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP) na lata 2014-2020 jest odpowiedzią na wyzwania rozwojowe, określone dla regionu. 

Add a comment

Czytaj więcej: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego

Przedsiębiorcze podkarpackie

W ramach projektu "Przedsiębiorcze podkarpackie" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 przewidziana jest szeroka oferta instrumentów finansowych skierowana m.in. do sektora MŚP z Podkarpacia oraz pośredników finansowych – instytucji takich jak fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeniowe, banki spółdzielcze oraz komercyjne, inne instytucje finansowe. 

Add a comment

Czytaj więcej: Przedsiębiorcze podkarpackie

Dotacje na rozwój firm z sektora MŚP już w 2018 r.

W dniu 28 listopada 2017 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na 2018 rok.

Add a comment

Czytaj więcej: Dotacje na rozwój firm z sektora MŚP już w 2018 r.

Rozwój firmy - dotacje z UE

Jednym ze sposobów na rozwój przedsiębiorstwa są fundusze strukturalne. W okresie programowania na lata 2014-2020 w Polsce uruchomiono 7 programów operacyjnych oraz 16 programów regionalnych (po 1 dla każdego województwa).

Add a comment

Czytaj więcej: Rozwój firmy - dotacje z UE