Rekrutacja do Programu Liderzy PAFW

Jeśli znacie osoby, które działają lokalnie, dzięki nim pojawiają się w Waszej okolicy nowe inicjatywy i możliwości lub ludzie za nimi podążają. Jeśli prowadzicie organizacje pozarządowe, jesteście radnymi, a może burmistrzem lub sołtyską? Koniecznie przeczytajcie o Programie Liderzy PAFW.

Program Liderzy PAFW to Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Fundację Szkoła Liderów. Do Programu zapraszamy osoby:

  • z min. trzyletnim doświadczeniem w działalności społecznej, zarówno w organizacjach pozarządowych, samo­rządzie, instytucjach lokalnych, biznesie, jak i grupach nieformalnych;
  • z doświadczeniem w przewodzeniu inicjatywom, angażowaniu innych do działania;
  • potrafiące opowiedzieć, jakie znaczenie ma przeprowadzona przez nich zmiana.

Program ma w swojej ofercie m.in.:

  1. indywidualną opiekę tutora, która trwa przez 12 miesięcy. Tutor to twój opiekun i jednocześnie doradca, który co miesiąc przyjedzie do Ciebie na spotkanie.
    Jego zadaniem jest pomoc w określeniu, czego najbardziej potrzebujesz jako lider. Razem z nim opracujesz swój plan rozwoju, który zrealizujesz w trakcie trwania Programu;
  2. szkolenia - cztery zjazdy szkoleniowe podczas których uczysz się, jak jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Ponadto weźmiesz udział w debatach, symulacjach, grach czy w spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi.
  3. wymianę doświadczeń i nowe kontakty - dzięki udziale w programie poznasz ludzi podobnych do Ciebie. Usłyszysz ich inspirujące historie, będziecie dyskutować, wymieniać doświadczenia, to swoista burza mózgów i pomysłów, które mogą w przyszłości stać się ciekawymi inicjatywami.

Zgłoszenia do 7 marca 2018 r. Więcej o programie i rekrutacji znajdziecie na stronie Programu: Liderzy PAFW

Szczegółowych informacji udzielają: Paulina Książek, Agnieszka Szelągowska, tel.: 510 078 760 lub 22 556 82 65 (9:30-17:00)

 

Odsłony: 704