Wybory samorządowe 2018

Kategoria: Inspiracje Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018 Justyna Zimny-Frużyńska Drukuj E-mail

Chcąc jeszcze większych zmian w swojej okolicy, postanowiłam kandydować do Rady Gminy Dukla.

Kandydując do Rady Miejskiej stawiam na rozwój i nowoczesność Naszej Gminy, jak również chce wspierać tradycje i dziedzictwo kulturowe. Świadoma ogromu wyzwań mogę stwierdzić, że mam odpowiednie kompetencję, wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim zapał i chęci, aby pracować z pasją dla mieszkańców Gminy Dukla.

Mam 34 lata, jestem mężatką i mamą dwóch synów. Na wydziale ekonomicznym ukończyłam z wyróżnieniem studia wyższe o specjalności gospodarka europejska. Następnie uczęszczałam na podyplomowe studia menadżerskie oraz pedagogiczne.

Od ponad to 12 lat zajmuje się opracowaniem i realizacją projektów unijnych. Doświadczenie z zakresu funduszy unijnych zdobywałam między innymi na jednej z rzeszowskich uczelni, gdzie oprócz zarządzania projektami kształciłam studentów z tej tematyki. Obecnie pracuję w organizacji pozarządowej jako specjalista ds. funduszy unijnych.

Jestem typem społecznika, lubię pomagać ludziom i angażować się w akcje społeczne. Od 8 lat pełnię funkcję lidera Szlachetnej Paczki w Dukli i okolicach. Jestem założycielem i prezesem stowarzyszenia działającego na rzecz mieszkańców Naszej Gminy. Wraz z członkami stowarzyszenia przeprowadziłam charytatywne zbiórki i loterie dla chorych dzieci, zorganizowałam Dzień Dawcy Szpiku Kostnego oraz współtworzyłam inne wydarzenia społeczno – kulturalne. Ponadto przy współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, zorganizowałam bezpłatne kursy komputerowe dla mieszkańców. Jestem również instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, założyłam i prowadzę drużynę harcerską w Dukli, która zdobywa uznanie i ogólnopolskie wyróżnienia.

Nie będę obiecywać gruszek na wierzbie, nie będę bić wyborczej piany, ale obiecuję że będę jeszcze więcej pracować na rzecz mieszkańców niż do tej pory i dołożę wszelkich starań, aby mieszkańcom naszej Gminy żyło się lepiej.

Odsłony: 394