Ruszyła Nasza grupa na facebooku!

Kategoria: Inspiracje Opublikowano: sobota, 13 styczeń 2018 Justyna Zimny-Frużyńska Drukuj E-mail

Chciałabym wystartować z pewnym pomysłem, a dokładniej wsparciem „bzików” m. in. za pomocą różnego typu warsztatów, spotkań czy nowej grupy na fb.

W grupie chcę, aby znalazły się przede wszystkim osoby, które posiadają własne biznesy (lub planują je otworzyć), mają swoje bziki (np. rękodzieło). Moim celem jest zorganizowanie spotkań, na których możemy się wzajemnie poznać i coś razem fajnego zrobić, nie tylko w celach dobroczynnych, ale też- a właściwie przede wszystkim- aby sobie nawzajem pomóc w promocji czy nawiązaniu kontaktów. Jako konsultant funduszy europejskich (ponad 13 lat doświadczenia) chcę bzikom również dać wsparcie w kwestii pozyskiwania funduszy na swoje pomysły.

Dla kogo jest grupa?
Dla wszystkich nas, którzy wiedzą, że marzenia się spełniają! Dla wszystkich nas, którzy każdego dnia, schodek po schodku, idą dzielnie po wyznaczony cel. Dla wszystkich nas, którzy codziennie podejmują wyzwanie: balansują życie rodzinne z karierą i dążą do wewnętrznego spełnienia. Dla wszystkich tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń i nie boją się sięgać do gwiazd! Dla wszystkich nas- Bzik-ów, którzy wierzą, że nasze wewnętrzne piękno czyni z nas osoby, które mogą osiągnąć wszystko! Jeśli wątpisz w powodzenie, to tym bardziej się zapisz. Udowodnię Ci, że się mylisz i damy radę!

Jeśli jesteś zainteresowana to zapisz się do newslettera na bloku oraz do grupy na facebooku TUTAJ!

Zapraszam serdecznie,
Twórzmy ją razem!
Justyna 

 

Odsłony: 665